Hakkımızda

‘ Şirketimiz 2013 yılında, sektördeki uzun yıllık bitki besleme ve bitki koruma alanlarındaki uzun yıllık bilgi birikimimize dayalı olarak İzmir ve tüm Türkiye’deki üreticilerimize en iyisini elde etmeleri adına kurulmuştur. Faaliyet alanlarımız içerisinde ise bitki besleme ürünleri, bitki koruma ürünleri ve halk sağlığı ürünleri mevcuttur. Şirketimiz sizi dinliyor, anlıyor ve ihtiyaçlarınız üzerine teknik çalışmalar ile üreticilerine yardımcı olamaya çalışıyor.’
Misyonumuz

Türkiyenin en önemli lokomotif sektörü olan tarımda, kalite, güven, bilgi, sürdürülebilirlik, doğaya ve insana saygı öğelerini temel ilke olarak alıp, temsilcisi olduğumuz partnerlerimiz ile beraber ,tarıma farklı bakış açısı ile yaklaşarak, ,değer yaratan ve yarattığı değerleri , ülke ekonomisine katkı sağlayacak amaçla ülke üreticisine sunmaktır.

Vizyonumuz

Tarım sektöründeki bilgimizi, tecrübemizi kullanarak, doğa ve insan dostu,etkili ,kaliteli,güvenli bitki besleme,bitki koruma ve halk sağlığı ürünleri iş ortaklarımıza sunarak,çalıştığımız iş ortaklarımız ve üreticilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli işbirliği ve tutarlı birlikteliklere sahip bir şirket olmaktır.

Faaliyet Alanlarımız:

den fazla il ilçe ziyareti
0 +
ürün satışı
0 ton
Distribütörlük
0 +
Müşteri
0 +
Tescil & Sertifika
0 +

Temsilciliklerimiz

Şirket geçmişi

Geçmişten günümüze kısa bir özet

2013
Kuruluş

İzmir Türkiye’de başlangıç

Ara 2015
İkinci şube açılışı
Mayıs 2017
Yeni temsilcilikler

Bünyemize 3 yeni distribütörlük kattık.

Mart 2022
Yurt geneli tur

Özellikle pandemi sonrası değişen koşullara müşterilerimizin adapte olması için ziyaretlerde bulunduk.