Şirketimiz 2013 yılında, sektördeki 16 yıllık bilgi ve tecrübemize dayalı olarak İzmir’de kurulmuştur. Çalişma alanımız başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye genelidir.Faaliyet alanlarımız ise bitki besleme ürünleri, bitki koruma ürünleri ve halk sağlığı ürünleridir. Şirketimiz yenilikçi,gelişmeye açık, dinamik, teknik hizmet veren, müşteri odaklıdır.

MİSYONUMUZ:

Türkiyenin en önemli lokomotif sektörü olan tarımda, kalite, güven, bilgi,sürdürülebilirlik, doğaya ve insana saygı öğelerini temel ilke olarak alıp,temsilcisi olduğumuz partnerlerimiz ile beraber ,tarıma farklı bakış açısı ile yaklaşarak, ,değer yaratan ve yarattığı değerleri , ülke ekonomisine katkı sağlayacak amaçla ülke üreticisine sunmaktır.

VİZYONUMUZ:

Tarım sektöründeki bilgimizi,tecrübemizi kullanarak,doğa ve insan dostu,etkili ,kaliteli,güvenli bitki besleme,bitki koruma ve halk sağlığı ürünleri satarak,çalıştığımız partnerlerimiz,müşterilerimiz ve üreticilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli işbirliği ve tutarlı birlikteliklere sahip bir şirket olmaktır.

ŞİRKETİN FAALİYET ALANLARI

GÜBRE

ZİRAİ İLAÇ

HHI

TOHUM

ŞİRKETİN   TEMSİLCİLİKLERİ :

HEFE FERTİLİZER Ltd.

GOFAR FERTİLİZER Co.Ltd.

GREEN PLANTEC FERTİLİZER Co.Ltd

CEON CHEM.COMP.

ORTAR KİMYA

DAMLAYAĞ LTD.ŞTİ.

HHI-